SIMBA Lalka Evi w Supermarkecie

LE_5737458

4006592574581

SIMBA

Dostępność:

Dostawa od:
0,00 zł
z VAT

6 Przedmioty

54,10 zł brutto

Opis produktu

Śliczna Lalka Evi Love w supermarkecie stanie się towarzyszką przygód każdej dziewczynki.
Lalka Evi jest młodszą siostrą Steffi.
Odwiedź wraz z nią supermarket i kup wszystkie niezbędne artykuły na obiad. Dziecko oprócz laleczki Evi znajdzie w zestawie regał z półeczkami a na nim między innymi czekoladki,owoce( wisienki),ser... Nie zabrakło też stoiska z nabiałem ,owocami a nawet jest uroczy regał na miód.
W zestawie znajduje się mnóstwo niebędnych do wyposażenia stoisk w sklepiku. Do tego mała lalka Evi ma do dyspozycji wózek na zakupy a w nim znajdzie się miejsce dla uroczego małego pieska -najlepszego przyjaciela Evi ( piesek jest w zestawie)
Dzięki takiemu zestawowi nasza córeczka będzie mogła doskonale się bawić, uroczą Evi. Niewielkie rozmiary laleczki sprawiają, że na każdej wyprawie maluch będzie miał ją przy sobie.
Kolekcję można uzupełnić o Evi z różnymi akcesoriami lub Steffi, która doskonale sprawdza się jako opiekunka całej gromadki.

Opinie

Napisz opinię

SIMBA Lalka Evi w Supermarkecie

SIMBA Lalka Evi w Supermarkecie

Inne w tej kategorii
Salon Audio-Video

Sala odsłuchowa

Zapraszamy do naszego Showroomu w którym przetestują Państwo dowolny projektor, amplituner lub ekran projekcyjny z naszej ofery. Wszystko pod opieką naszych specjalistów, którzy służą pomocą w wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ
Szczegóły zamówień Tax Free

Who can claim VAT Refund?

TAX FREE SHOPPING

read more