Optoma HD27

13453

5055387637702

Optoma

Dostępność:

Dostawa od:
13,00 zł
z VAT

9 Przedmioty

2 599,00 zł brutto

Opis produktu

Projektor Optoma HD27 to radość z oglądania swoich ulubionych programów TV, wydarzeń sportowych i gier pełnych akcji. To doświadczenia najlepszej domowej rozrywki. Z wbudowanym głośnikiem możesz wygodnie słuchać filmów bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników. Możesz wyświetlać nawet 300-calowy obraz, aby utworzyć ogromny ekran dla prawdziwych wrażeń kinowych, wprost w swoim własnym domu. Wykorzystując najnowszą technologię DLP®, HD27 dostarcza wyjątkowej rozdzielczości Full HD 1080p i wciągające wizualizacje 3D.

Wyświetlając niezwykle jasny obraz o doskonale zbalansowanych, żywych kolorach i krystalicznej czystości, HD27 zapewnia wyjątkową szczegółowość odcieni światła dostępną tylko dla projektorów o wysokim kontraście.

Full HD 1080p
Ostrzejsza, bardziej szczegółowa projekcja 1920 x 1080p pikseli, idealna do oglądania filmów Blu-ray bez skalowania w dół lub kompresji.

Full 3D
Za sprawą naturalnej prędkości technologii DLP, projektor Full 3D Optoma HD27 może wyświetlać prawdziwe treści 3D prawie z każdego źródła 3D, włącznie z Blu-ray 3D, PS3, Xbox, 3D TV (np. Sky3D).

Dynamic Black
Dynamic Black płynnie dostosowuje dostępną ilość światła z lampy na podstawie informacji jasności każdej ramki, żeby stworzyć zachwycający kontrast 25 000:1. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne pozostają pełne szczegółów i z głębokimi odcieniami czerni, które dają wyjątkową ilość jasnych i cieniowanych detali.

Gwarancja kolorów
Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów HD27 pozostanie taka jak w dniu gdy go kupiłeś, że Optoma gwarantuje to przez 5 lat.

24p
Większość filmów jest kręcona z prędkością 24 klatek na sekundę. Aby zachować wierność z naturalnym obrazem HD27 akceptuje źródła High Definition z rzeczywistą prędkością 24 klatek na sekundę, aby wyświetlać filmy dokładnie tak jak zaplanował to reżyser.

Wspaniałe kolory
HD27 wyposażono w BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu kolorów, aby otrzymać wspaniałe, żywe kolory na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych kolorów podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom wydajności i kontroli koloru. BrilliantColor™ zwiększa jasność kolorów do 50% w porównaniu do innych technologii, aby tworzyć niemal z życia wzięte obrazy. Możesz też dostroić kolory z największą precyzją.

Filmy 3D
Teraz, gdy wszystkie najnowsze filmy 3D dostępne będą na Blu-ray 3D™ możesz cieszyć się oszałamiającymi, kinowymi wrażeniami 3D w domu, w fantastycznej rozdzielczości 1080p High Definition.

Sport 3D
Nie mogłeś dostać biletów na wielki mecz? HD27 przenosi wielkie widowiska do domu jak nic do tej pory. Każdego sezonu coraz więcej meczów jest nadawana w 3D, nigdy więc nie przegapisz wielkich momentów w historii sportu i możesz przeżywać je ponownie raz jeszcze, tak jakbyś tam był naprawdę.

Gry 3D
Weź na cel HD27, aby doświadczyć najwspanialszych wrażeń 3D w grach. Z nienagannym czasem reakcji możesz oddać idealny strzał gdy kule snajpera przelatują ze świstem koło ciebie; oglądaj z oddali płonące statki; rób uniki, gdy zombie uzbrojeni w topory wychylają się z ekranu - możliwości są nieograniczone. Połącz to z kontrolerami ruchu, by maksymalnie zbliżyć się do własnego wirtualnego świata.

Mocne audio
Dopełnij swoje doświadczenia kina domowego dzięki mocnemu, wbudowanemu głośnikowi 10W. Oferując wyjątkową jakość dźwięku HD27 jest łatwy w instalacji, bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

Łączność MHL
Obróć projektor do inteligentnego wyświetlacza podłączając smartfona lub tabletu za pomocą pojedynczego kabla MHL; Teraz możesz grać w gry, filmy i zdjęcia akcji strumień na dużym ekranie.

Długa żywotność lampy
Nowa technologia lamp, w którą wyposażono HD27 wydłuża żywotność lampy do niewiarygodnych 8000 godzin. Jeśli oglądasz codziennie dwugodzinny film, to lampa wystarczy na ponad 9 lat.

Specyfikacja

Typ projektoraDLP
Rozdzielczość1920x1080 (Full HD)
Format obrazu16:9
Przedziały Jasność [lm]3001 - 4000
Dokładna jasność [lm]3200
Kontrast25000:1
HDMITak
Zoom1.1x ręczny
Złącza wejścia / wyjściaHDMI - wsparcie 1.4a 3D (2x), 3D Sync, Mini jack 3,5 mm (1x), Mini jack 3,5 mm (1x), 12V trigger, USB typu A (zdalna mysz), 3D-Sync Out (3-Pin VESA)
Głośniki10W
Żywotnośc lampy8,000h (ECO) / 5,000h (tryb Normalny)
Akcesoria standardoweKabel zasilający, Pilot z bateriami, Podręcznik na CD
Wymiary96,5 x 298 x 230 mm
Waga2,4 kg
Gwarancja24 miesiące, producenta

Opinie

Napisz opinię

Optoma HD27

Optoma HD27

Salon Audio-Video

Sala odsłuchowa

Zapraszamy do naszego Showroomu w którym przetestują Państwo dowolny projektor, amplituner lub ekran projekcyjny z naszej ofery. Wszystko pod opieką naszych specjalistów, którzy służą pomocą w wyborze.

Szczegóły zamówień Tax Free

Who can claim VAT Refund?

TAX FREE SHOPPING

read more