Benq W1090

13580

4718755066719

BenQ

Dostępność:

Dostawa od:
13,00 zł
z VAT

Zbierz się z przyjaciółmi i rodziną przed ogromny 100" ekranem projekcji, wyświetlanym obrazem Full-HD i doskonałym dźwiękiem. Nigdy już nie przegapisz żadnego szczegółu, dzięki Trybowi Sport, który dodaje realistyczne odwzorowanie zielonych traw boiska, przy jednoczesnej poprawie tonu kolorytu twarzy zawodników. 

Więcej szeczegółów

10 Przedmioty

2 999,00 zł brutto

Opis produktu

Najważniejsze funkcje:

  • Tryb Sport dla Uwydatnienia Audio-Wizualnych Szczegółów Transmisji

  • Rozdzielczość Natywna 1080p Full-HD

  • Doskonałe Odwzorowanie Kolorów z Kołem Kolorów 6X RGBRGB C/W

  • Kinowa Jakość Audio z Głośnikiem 10W

  • Wświetlany Obraz o Rozmiarze 100" z Odległości Tylko 2.5m

Sport Tryb Obrazu Łącząc precyzyjne dostrojenie kolorów dla ultra-realistycznych odcieni skóry i zielonych traw, Tryb Sport Obrazu W1090 zapewnia wspaniałe przeżycia na dużym ekranie, tak aby w każdej sekundzie meczu wszystkie szczegóły widowiska zostały wyświetlone jak na żywo.

Tryb Sport Dźwieku Z Trybem Sport Dźwięku, usłyszysz komentarze spikera nawet jak jesteś zanurzony w tłum wiwatujących kibiców.

Spektakularny Obraz Full HD 1080p Jakość Obrazu Full-HD to transmisja i wideo w pięknym, wysokiej jakości kontraście bez konieczności kompresji obrazu.

Koło Kolorów z Turbo-Doładowaniem Zwiększyliśmy naszą tarczę kolorów sześciu segmentów (RGB RGB) z prędkością 6X i technologią BrilliantColor ™, aby zmaksymalizować głębię koloru i zakres dla wyraźnych obrazów bez efektu tęczy.

100” Obraz Wyświetlany z Odległości 2.5 M W1090 daje dodatkową elastyczność projekcji i instalacji z możliwością projekcji krótkiego rzutu. Wymagane są tylko 2,5 m. przestrzeni, aby stworzyć wspaniały 100 "duży obraz. To łatwy w obsłudze projektor, który dostarczy Ci dużo wizualnej rozrywki w niemal każdym salonie.

Pionowa Korekcja Obrazu - Keystone Gdy projektor znajduje się poza centrum, funkcja korekcji zniekształcenia trapezowego daje szerszą elastyczność instalacji projektora poprzez korygowanie efektu trapezu.

Łatwa i prosta obsługa - Intuicyjny Interfejs Użytkownika W1090 jest bardzo prosty w obsłudze z zupełnie nowym intuicyjnie zaprojektowanym interfejsem, które jest łatwe dla każdego nowego użytkownika.

1.5A USB Type-A Można ładować urządzenia mobilne za pośrednictwem typu A 1.5A USB zasilacza, zapewniających wystarczającą moc podczas strumieniowego przesyłania imprez sportowych.

Plug-and-Play z Mobile High-Definition Link (MHL) Dzięki wsparciu łączności MHL, W1090 umożliwia bezbłędny przepływ strumienia transmisji cyfrowej przewodowej lub bezprzewodowej z dowolnego smart urządzenia za pomocą kabla MHL lub MHL dongle. To nie tylko rozszerza Twoją mobilną rozrywkę na dużym ekranie za pomocą prostego plug-and-play, ale również sprawia, że łatwiej dzielić radość oglądania wybranych materiałów z rodziną i przyjaciółmi. Istotną fukcją jest możliwość przeglądania stron internetowych, wyświetlania filmów i gry bez konieczności włączania komputera. Dodatkowo można uzyskać dostęp do funkcji odtwarzania na urządzeniu przenośnym za pomocą pilota zdalnego sterowania W1090.

Wolny od Kabli i Łatwy w Instalacji  Projektor W1090 uwalnia od problemów okablowania, kłopotów pośrednictwa instalacji, jak również dodatkowych kosztów przebudowy - wraz z opcjonalnym Dodatkiem Nowej Generacji Wireless Kit BenQ Full HD. To urządzenie jest sprzedawane oddzielnie, to potężny zestaw umożliwiający W1090 przesyłanie nieskompresowanego sygnału 1080p Full HD bezprzewodowo - i ze wsparciem 3D. Teraz można usiąść, odpocząć i cieszyć się ulubionymi transmisjami sportowymi, filmami i grami.

Ponadczasowa jakość obrazu Technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ dodatkowo zwiększa wydajność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

Specyfikacja

Typ projektoraDLP
Rozdzielczość1920x1080 (Full HD)
Format obrazu16:9
Przedziały Jasność [lm]1001 - 2000
Dokładna jasność [lm]2000
Kontrast10000:1‎
Zoom1.3x‎
Złącza wejścia / wyjścia1 x USB Typ A, 1x D-Sub, 2 x HDMI, Composite mini Jack, RS-232, USB Type mini B, Component Video, D-Sub, RS-232 (Port szeregowy)
Głośniki10W
Żywotnośc lampy 3000/ 4500/ 6500 (h) ‎
Akcesoria standardowePilot/Baterie, Instrukcja Użytkownika CD
Wymiary34, 6 x 10,1 x 21,4 cm
Waga3 kg
Gwarancja24 miesiące, producenta
Inne6-segmentowe koło kolorów RGBRGB‎, Pionowo: 115% +-5%‎

Opinie

Napisz opinię

Benq W1090

Benq W1090

Zbierz się z przyjaciółmi i rodziną przed ogromny 100" ekranem projekcji, wyświetlanym obrazem Full-HD i doskonałym dźwiękiem. Nigdy już nie przegapisz żadnego szczegółu, dzięki Trybowi Sport, który dodaje realistyczne odwzorowanie zielonych traw boiska, przy jednoczesnej poprawie tonu kolorytu twarzy zawodników. 

Salon Audio-Video

Sala odsłuchowa

Zapraszamy do naszego Showroomu w którym przetestują Państwo dowolny projektor, amplituner lub ekran projekcyjny z naszej ofery. Wszystko pod opieką naszych specjalistów, którzy służą pomocą w wyborze.

Szczegóły zamówień Tax Free

Who can claim VAT Refund?

TAX FREE SHOPPING

read more