PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deer 12V

LE_IGOD0060

8005475323359

Peg Perego

Dostępność:

Dostawa od:
0,00 zł
z VAT

5 Przedmioty

1 999,00 zł brutto

Opis produktu

Traktorek dla wymagających!


PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deere 12V

PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deere 12V to bardzo starannie wykonany traktorek dla dzieci, które uwielbiają szaleć za kółkiem! Został stworzony jako wierna kopia pojazdu John Deere, który jest rozpoznawany i używany na całym świecie. Dlaczego PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deere 12V jest taki wyjątkowy?

Traktorek ma dwa zadania: przewóz osób (do 50 kg) oraz towarów (do 10 kg). Obydwie funkcje spełnia znakomicie. Pokonuje wzniesienia do 17%, korzenie czy nierówności terenu bez obawy, że dzieci spadną lub towar się wysypie. Pojazd jest wygodny, bezpieczny i wyposażony w wiele udogodnień!

Wyposażenie

PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deere 12V posiada bogate wyposażenie. Główna część pojazdu ma kierownicę, pedał hamulca i prędkości, lewarek zmiany biegów, klakson, podłokietniki, wygodne fotele, które można przesuwać, uchwyt na napoje, schowek… Producenci zadbali nawet o stacyjkę, w którą wkłada się kluczyk. Dzięki temu dziecko czuje się, jak w prawdziwym aucie! Może także zabrać pasażera dzięki szerokim i wygodnym, regulowanym siedzieniom. Ponadto część tylkną traktorka zajmuje podnoszona i przechylana skrzynia wyładunkowa, której boczne skrzydła można opuścić, aby wygodniej wyjąć przedmioty. Skrzynię można schować, zyskując więcej miejsca dla dzieci.

PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deere 12V

PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deere 12V

PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deere 12V

PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deere 12V

Bezpieczna prędkość

Maksymalna prędkość traktorka wynosi 6,5 km/h na drugim biegu. Rodzice mogą ją zablokować, jeśli dziecko nie czuje się jeszcze pewnie za kierownicą. Do dyspozycji jest jeszcze prędkość 3,2 km/h na pierwszym biegu oraz na wstecznym. Dziecko może również samo regulować prędkość, a gdy spuści nogę z pedału, pojazd automatycznie zahamuje. Dlatego PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deere 12V to auto idealne na przejażdżki po parku, ogrodzie, działce…

Z czego jest zrobiony Jeep Gator HXP John Deere?

Traktorek wykonano z wysokiej jakości tworzywa odpornego na promienie UV. Posiada uszczelnioną podstawę, która chroni kierowcę i pojazd przed wodą, błotem i piaskiem, a dziecko również przed drutami i akumulatorem umieszczonymi w pojeździe. Bateria 12V / 8Ah znajduje się w urządzeniu pod siedzeniem i jest zabezpieczona przed dziećmi. Duża przezroczysta szyba przednia z gumowym profilem daje dzieciom ochronę przed kałużami czy żwirkiem. W przedniej części pojazdu znajdują się reflektory, które odbijają światło, co sprawia wrażenie, jakby były włączone. Duży przedni zderzak chroni pojazd i komorę baterii przed zderzeniami czołowymi. Na przednich błotnikach znajdują się 2 uchwyty na napoje lub przegródki. PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deere 12V ma koła bieżnikowe o wysokiej przyczepności do podłoża, dzięki czemu bez przeszkód pokonuje murawę i niewielkie wzniesienia. Traktorek jest porządnie wykonany, z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Peg Perego S.P.A. jest firmą posiadającą certyfikat ISO 9001. Certyfikat ten stanowi gwarancję uczciwości wobec klientów i sprzyja zaufaniu wobec marki. Zabawki są zgodne z wymaganiami bezpieczeństwa europejskiej rady społeczności ekonomicznej z dyrektywą 88/378/ce z dnia 3 maja 1988.

PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deere 12V

Specyfikacja:

   • dwuosobowy pojazd na akumulator przeznaczony dla dzieci w wieku 3-8 lat (max. obciążenie do 50 kg)

   • wymiary produktu: 89.5 x 131 x 65.5h cm

   • waga: 24,5 Kg

   • design na licencji firmy John Deree

   • podnoszona skrzynia wyładunkowa

   • uchwyt na napoje

   • schowek na drobiazgi

   • regulowane fotele przód-tył

   • lewarek zmiany biegów w podłodze

   • dwa biegi do przodu plus wsteczny

   • dwa napędzane koła

   • prędkość: 3,2 km/h na pierwszym biegu, 6,5 km/h na drugim, 3,2 km/h na wstecznym

   • zdolność pokonywania wzniesień: do 17 %

   • ładowność skrzyni ładunkowej: 10 kg

   • akumulator 12 V, 12 Ah

   • napęd na dwa tylne koła

   • połączony hamulec z gazem – pojazd hamuje gdy dziecko puści pedał gazu

   • moc silników: 2 x 175W (350W w sumie).

W skład zestawu wchodzi:

- John Deere Gator

- akumulator: 12V

- ładowarka

- bezpiecznik

- instrukcja w języku angielskim

Film o produkcie

Opinie

Napisz opinię

PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deer 12V

PEG PEREGO Jeep Gator HXP John Deer 12V

Inne w tej kategorii
Salon Audio-Video

Sala odsłuchowa

Zapraszamy do naszego Showroomu w którym przetestują Państwo dowolny projektor, amplituner lub ekran projekcyjny z naszej ofery. Wszystko pod opieką naszych specjalistów, którzy służą pomocą w wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ
Szczegóły zamówień Tax Free

Who can claim VAT Refund?

TAX FREE SHOPPING

read more