PEG PEREGO Deere Construction Loader Koparka 12V

LE_IGOR0088

8005475387054

Peg Perego

Dostępność:

Dostawa od:
0,00 zł
z VAT

1000 Przedmioty

1 448,00 zł brutto

Opis produktu

Na placu budowy jest miejsce na zabawę!


PEG PEREGO Traktor Koparka Deere Construction Loader 12V

PEG PEREGO Traktor Koparka Deere Construction Loader 12V to wspaniały pojazd, który zapewni Twojemu dziecku wiele godzin zabawy! Został stworzony na podstawie wiodących pojazdów rolniczych marki John Deere, które są rozpoznawalne na całym świecie dzięki zielono-żółtym kolorom. Traktor-koparka sprawdzi się w przypadku dzieci, które chcą czegoś więcej niż sama jazda. Za pomocą łyżki mogą one kopać dziury, zasypywać je, przenosić piasek czy kamyki. Idealny do zabawy w piaskownicy, ogródku czy na plaży! PEG PEREGO Traktor Koparka Deere Construction Loader 12V zasilany jest akumulatorem 12V, na który składają się 2 baterie o mocy 165W każdy (razem 330W). Jest łatwy w obsłudze, dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku dzieci uczących się jeździć.

Wiele atrakcji dla małego budowniczego

Koparka dla dzieci składa się z ogromnej i solidnej łyżki oraz traktorka. Łyżką steruje się za pomocą dwóch dźwigni. Pierwsza jest umieszczona przed kierownicą i służy do kierowania w górę i w dół. Za pomocą dźwigni bocznej można wyrzucać zawartość łyżki. Mały budowniczy z łatwością może kierować pojazdem dzięki kierownicy oraz pedałowi do jazdy w przód i hamowania - po naciśnięciu pedału pojazd jedzie, a po ściągnięciu nogi z pedału traktorek łagodnie się zatrzymuje. Ręczna zmiana biegów pozwala osiągnąć prędkości w przód: 3,5 km/h oraz 7,3 km/h. Większą prędkość można zablokować, jeśli dziecko nie jest gotowe na szybką jazdę. Prędkość jazdy w tył wynosi 3,4 km/h. Poza standardowym wyposażeniem niezbędnym do jazdy, PEG PEREGO Traktor Koparka Deere Construction Loader 12V posiada także prawdziwe radio FM! Dziecko może włączyć ulubioną stację, by w rytm muzyki kopać dziury. Wygodne regulowane w dwóch pozycjach siedzenie jest zabezpieczone dwoma podłokitnikami, które również są regulowane. Do traktorka można dobrać także przyczepkę - sprzedawana oddzielnie.

Solidna koparka do zabawy na długie lata

Traktorek oraz łyżka są wykonane z solidnego i odpornego na zabrudzenia oraz promienie UV materiału. Pokryte farbą w żywych kolorach zwracają uwagę każdego dziecka! Wytrzymała podstawa chroni dziecko przed błotem, piachem i wodą. Ukryte w niej okablowanie i akumulator są niedostępne dla dziecka, a jednocześnie rodzice bez problemu mogą ładować baterie w traktorku bez ich wyjmowania lub po wyjęciu. W PEG PEREGO Traktor Koparka Deere Construction Loader 12V jest dużo miejsca dla dziecka, by mogło ono czuć się komfortowo. Stabilizację pojazdu i przyczepność zapewniają także koła z rowkami, które są odporne na warunki zewnętrzne. Łyżka traktorka jest mocowana na dwóch solidnych zawiasach, co uniemożliwia zepsucie nawet przy długim użytkowaniu. Ważne, aby koparka była właściwie użytkownia i służyła do wydobywania piasku. Traktorek nie wymaga zakupu specjalnych środków czyszczących i łatwo zmywa się z niego brud. Aby traktorek służył długie lata, warto zadbać o jego właściwe przechowywanie w czasie deszczu oraz jesienno-zimowych miesięcy.

PEG PEREGO Traktor Koparka Deere Construction Loader 12V

Peg Perego S.P.A. jest firmą posiadającą certyfikat ISO 9001. Certyfikat ten stanowi gwarancję uczciwości wobec klientów i sprzyja zaufaniu wobec marki. Zabawki są zgodne z wymaganiami bezpieczeństwa europejskiej rady społeczności ekonomicznej z dyrektywą 88/378/ce z dnia 3 maja 1988.

Specyfikacja:

   • jednoosobowy traktor na akumulator z łyżką przeznaczony dla dzieci od 3 lat

   • cyfrowe radio FM

   • łycha załadunkowa koparki sterowana z siedzenia kierowcy

   • karoseria odporna na zabrudzenia

   • regulowany fotel przód-tył

   • lewarek zmiany biegów w podłodze

   • dwa biegi do przodu plus wsteczny

   • ruchome dźwignie zabawowe po bokach siedzenia

   • prędkość: 3,5 km/h na pierwszym biegu, 7,5 km/h na drugim, 3,4 km/h na wstecznym

   • zdolność pokonywania wzniesień: do 10%

   • dla dzieci do 40 kg

   • akumulator 12 V, 8 Ah

   • napęd na dwa tylne koła

   • połączony hamulec z gazem – pojazd hamuje gdy dziecko puści pedał gazu

   • moc silników: 2 x 165W (330W w sumie).

   • Wymiary kół: śr. 250/320 mm

   • wymiary produktu: 140,5 x 63 x 70,5h cm

   • waga: 18,1 Kg

   • wymiary opakowania: 63 x 49,1 x 107,4 cm

W skład zestawu wchodzi:

- PEG PEREGO Traktor Koparka Deere Construction Loader 12V

- doczepiana łycha załadunkowa

- akumulator: 12V

- ładowarka

- bezpiecznik

- instrukcja w języku angielskim/niemieckim

Opinie

Napisz opinię

PEG PEREGO Deere Construction Loader Koparka 12V

PEG PEREGO Deere Construction Loader Koparka 12V

Salon Audio-Video

Sala odsłuchowa

Zapraszamy do naszego Showroomu w którym przetestują Państwo dowolny projektor, amplituner lub ekran projekcyjny z naszej ofery. Wszystko pod opieką naszych specjalistów, którzy służą pomocą w wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ
Szczegóły zamówień Tax Free

Who can claim VAT Refund?

TAX FREE SHOPPING

read more