LT Bujak Koń na Biegunach Czerwony

LE_1670

0050743116704

Little Tikes

Dostępność:

Dostawa od:
0,00 zł
z VAT

40 Przedmioty

78,99 zł brutto

Opis produktu

Bujany czerwony konik na biegunach Zabawki amerykańskiej firmy Little Tikes sprawią ogromną radość dziecku, a Tobie poczucie, że dostarczasz mu odpowiednich bodźców do rozwoju. To Rewelacyjny pomysł na prezent dla każdego malucha powyżej 12 miesięcy!!

Dzięki bujaniu stymulujesz układ przedsionkowy mózgu malucha. To on odpowiada za prawidłowe reakcje ciała podczas zmian położenia, dzięki czemu maluch jest spokojnieszy, szybciej rośnie oraz zdobywa kolejne umiejętności takie jak siadanie, raczkowanie czy chodzenie.
Konik na biegunach dla dzieci od 1 roku, bujany KOŃ Little Tikes to ulubiona zabawka dzieci zaczynających siadać jak również dzieci przedszkolnych. Z sentymentem wspominamy nasze drewniane koniki na biegunach przekazywane często z pokolenia na pokolenie.
Firma Little Tikes specjalnie dla potrzeb najmłodszych stworzyła dużo bezpieczniejszy model od tradycyjnych. Konik na biegunach zabawki dla najmłodszych.


Czerony Konik na biegunach zabawka, bujak o opływowych kształtach wyposażony jest w wysokie oparcie, wygodne do utrzymania uchwyty oraz nisko osadzone siodełko zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych.
Dodatkowym atutem jest łatwość w utrzymaniu czystości (tworzywo doskonałej jakości) tak ważne przy wychowaniu naszych pociech.

Opinie

Napisz opinię

LT Bujak Koń na Biegunach Czerwony

LT Bujak Koń na Biegunach Czerwony