INJUSA Rowerek biegowy BLUE JUMPER + KASK

LE_500

8410964005003

INJUSA

Dostępność:

Dostawa od:
0,00 zł
z VAT

1 Przedmiot

222,46 zł brutto

Opis produktu

Rowerek biegowy będzie idealnym rozpoczoczęciem przygody Twojego maluszka z pojazdami dwukołowymi. Nadaje się zarówno na dłuższe spacery na zewnątrz, jak i do użytku domowego.
Rowerek ma szerokie opony, dzięki czemu jest bardzo stabilny. Dodatkowo opony mają umieszczone antypoślizgowe wypustki, które chronią dziecko przed poślizgnięciem się!
Siodełko jest bardzo wygodne, więc długie wyprawy nie będą męczące, możliwość jego regulacji.Dodatkowo w zestawie kask.


INJUSA - Produkty Renomowanej Hiszpańskiej Firmy działającej na rynku od 1947 roku, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą dbałością o szczegóły.
Wszystkie produkty takie jak pojazdy elektryczne, rowerki, rowerki biegowe, trzykołowce, domki dla dzieci, zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznej i niekończącej się zabawie co doskonale wpływa na rozwój motoryczny dziecka jak również na wyobraźnię.
Każdy z produktów jest sprawdzony i zaprojektowany przez grono specjalistów zajmujących się produkcją zabawek dla dzieci.
Zabawki Injusa to najlepszy prezent jaki możesz sprawić nie tylko swoim dzieciom. Injusa zmieni świat Twojego dziecka w jeszcze bardziej wesoły i kolorowy czas radosnej zabawy...
Ostrzeżenie. Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym.

Opinie

Napisz opinię

INJUSA Rowerek biegowy BLUE JUMPER + KASK

INJUSA Rowerek biegowy BLUE JUMPER + KASK

Inne w tej kategorii
Salon Audio-Video

Sala odsłuchowa

Zapraszamy do naszego Showroomu w którym przetestują Państwo dowolny projektor, amplituner lub ekran projekcyjny z naszej ofery. Wszystko pod opieką naszych specjalistów, którzy służą pomocą w wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ
Szczegóły zamówień Tax Free

Who can claim VAT Refund?

TAX FREE SHOPPING

read more