Kategorie

Dla instytucji budżetowych  oferujemy możliwość składania zamówień z odroczonym 14-dniowym terminem płatności. Aby spełnić warunki dla odroczonej płatności wymagane jest potwierdzenie niezbędnymi dokumentami wpisu do działalności jako jednostka budżetowa, w innych wypadkach prosimy o kontakt.

 

Jak uruchomić proces odroczonej płatności?

 

1. Zalecamy złożenie standardowego zamówienia w sklepie z wybraną formą płatności Kurier > Płatność przelewem i wpisem w uwagach do zamówienia "Proszę o odroczony termin płatności". Zamówienie takie, po akceptacji i ewentualnym kontakcie przez pracownika celem weryfikacji zgłoszonej działalności (KRS (EDG), NIP, REGON) zostanie zmienione na zamówienie z odroczonym terminem płatności i przekazane do realizacji. Przyspieszenie procesu weryfikacji płatnika budżetowego możliwe jest przez wcześniejsze przesłanie ww. niezbędnych dokumentów w załączniku zamówienia.

2. Napisz mail lub zadzwoń 22-415-79-88 do nas z chęcią realizacji zamówienia z odroczonym terminem płatności. Pomocnym w przyspieszeniu procesu weryfikacji płatnika budżetowego jest wcześniejsze przesłanie ww. niezbędnych dokumentów.

 

Po poprawnym zweryfikowaniu dokumentów niezbędnych dla płatności odroczonej będziesz mógł składać zamówienia już przez naszą stronę internetową, mailowo bądź telefonicznie.Salon Audio-Video

Sala odsłuchowa

Zapraszamy do naszego Showroomu w którym przetestują Państwo dowolny projektor, amplituner lub ekran projekcyjny z naszej ofery. Wszystko pod opieką naszych specjalistów, którzy służą pomocą w wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ
Szczegóły zamówień Tax Free

Who can claim VAT Refund?

TAX FREE SHOPPING

read more