Kategorie

Sklep-zilon-siedziba

Wiemy, jak ważny jest rozwój i bezpieczeństwo Twojego dziecka, dlatego oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne, a wysoka jakość wykonania sprawia, że korzystanie z nich staje się przyjemnością.

W naszym stale powiększającym się asortymencie znajdują się mebelki, foteliki samochodowe, wózki dziecięce, bramki bezpieczeństwa, zabawki, maty edukacyjne, akcesoria dla mam i wiele innych produktów zwiększających komfort zarówno Twój, jak i Twojego dziecka.

Kupując u nas artykuły dziecięce masz pewność,  że otrzymujesz produkt nowy, posiadający wymagane certyfikaty, cechujący się nowoczesną technologią, a także przyjaznym i bezpiecznym stosowaniem.

Współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku, w tym m.in. Peg Perego (pojazdy elektryczne), Sparco (foteliki samochodowe) czy Janod (zabawki rozwojowe). Podążamy za trendami, sprawdzamy nowości i wciąż powiększamy ofertę, by móc w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Sklep internetowy Zilon tworzy zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach, którzy służą pomocą , fachowym doradztwem i każdego dnia udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Zapraszamy do zakupów!Sklep internetowy, działający pod adresem zilon.pl , prowadzony jest przez firmę:
Maxico Group Sp. z o.o,
ul. Przewoźników 11,
03-691 Warszawa.

NIP 524-280-69-10,
REGON 365206641.

Kontakt:
tel. 22 415 79 88


e-mail: sklep@zilon.pl


Godziny pracy:

Od poniedziałku do czwartku w godz. 09:00-17:00
Piątek w godz. 08:00-16:00
Sobota i niedziela: nieczynne.

Adres:
ul. Przewoźników 11
03-691 Warszawa
Nasze biuro znajduje się na Warszawskim Targówku.

- duży bezpłatny parking
- dojazd autobusami linii 190, 527