FEBER Ferrari California Auto na Akumulator 12V Powiększ

FEBER Ferrari California Auto na Akumulator 12V

LE_06330

8410779563309

FEBER

Dostępność:

Dostawa od:
0,00 zł
z VAT

1 Przedmiot

UWAGA: Ostatnie sztuki!

1 142,81 zł brutto

Opis produktu

Realistyczny pojazd, inspirowany prawdziwym modelem Ferrari California. Samochód posiada 2 miejsca siedzące. W pojeździe zamontowany jest akumulator 12V a prędkość jaką potrafi uzyskać to 5 km/h. Pojazd posiada dwa biegi (przód, tył). Całość wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa.

Waga 26 kg
Akumulator: 12V
Prędkość maksymalna: 5 km/h
Wymiary opakowania: 134 x 8,5 x 78 cm

Zabawki FEBER zachęcają do zdrowego i bezpiecznego rozwoju fizycznego oraz emocjonalnego. Przebywanie na zewnątrz w połączeniu ze świetną zabawą powoduje że nasze dzieci są nieustannie w dobrym nastroju.

Feber to renomowana hiszpańska firma działająca od kilkudziesięciu lat, która dzięki swoim produktom stwarza wiele możliwości kreatywnej zabawy. Kreatywność, innowacyjność, bezpieczeństwo to główne założenia firmy Feber. W ofercie znajdują się także zabawki licencjonowane. Dbałość o wysoką jakość i trwałość zabawek to podstawa produkcji. Wszystkie zabawki wykonane są zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa.

61 x 147 x 90 cm

Opinie

Napisz opinię

FEBER Ferrari California Auto na Akumulator 12V

FEBER Ferrari California Auto na Akumulator 12V

Salon Audio-Video

Sala odsłuchowa

Zapraszamy do naszego Showroomu w którym przetestują Państwo dowolny projektor, amplituner lub ekran projekcyjny z naszej ofery. Wszystko pod opieką naszych specjalistów, którzy służą pomocą w wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ
Szczegóły zamówień Tax Free

Who can claim VAT Refund?

TAX FREE SHOPPING

read more