CHICCO Domek Ogrodowy Villa

LE_30100

8001011301003

CHICCO

Dostępność:

Dostawa od:
0,00 zł
z VAT

1 Przedmiot

1 757,44 zł brutto

Opis produktu

W każdy ciepły dzień dzieci z radością spędzają czas na dworze! Bezpieczny Domek ogrodowy Villa Chicco to wysokiej jakości zabawka, wykonana z dbałością o każdy szczegół. Tworzywo, z którego wykonano domek jest odporne na promieniowanie UV.

Domek wyposażony jest w solidne drzwi wejściowe z dzwonkiem, 2 okna z zamykanymi okiennicami, 2 okna, w których chowane są dwa rozkładane stoliki. Wewnątrz domku znajduje się imitacja pralki oraz liczne półeczki na drobiazgi.

Wysokość wewnątrz domku: 143 cm
Całość jest bardzo łatwa w montażu.

Chicco - wszędzie tam, gdzie dziecko. Szczęście jest podróżą, która zaczyna się gdy jesteś dzieckiem. Wywoływanie uśmiechu na twarzy dziecka to według nas najbardziej niezwykłe zadanie na świecie. Myślimy, że jest to naprawdę ważne. Czujemy się szczęśliwi mogąc poświęcać swój czas, wymyślając w jaki sposób uszczęśliwiać dzieci. Dlatego wszystko co mamy na myśli tworzone jest w jednym konkretnym celu. Stworzyć dom, powitać dziecko i uczynić je szczęśliwym. Nie ma dla nas nic ważniejszego. Ponieważ wiemy, że wynagrodzeniem będzie najwspanialszy podarunek jaki można otrzymać. Uśmiech dziecka.

132 x 152 x 143 cm
Wiek: od 2 lat

Opinie

Napisz opinię

CHICCO Domek Ogrodowy Villa

CHICCO Domek Ogrodowy Villa

Inne w tej kategorii
Salon Audio-Video

Sala odsłuchowa

Zapraszamy do naszego Showroomu w którym przetestują Państwo dowolny projektor, amplituner lub ekran projekcyjny z naszej ofery. Wszystko pod opieką naszych specjalistów, którzy służą pomocą w wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ
Szczegóły zamówień Tax Free

Who can claim VAT Refund?

TAX FREE SHOPPING

read more