Wenger

WENGER - idealny partner do aktywnego oraz mobilnego stylu życia!

WENGER - idealny partner do aktywnego oraz mobilnego stylu życia!

Więcej

Wenger  Znaleziono 50 produktów.

  • filer on a row:
Pokazuj 1 - 36 z 50 produktów

Wenger to tradycyjna marka szwajcarska. Założona w 1893 r. w szwajcarskiej Jurze fabryka noży szybko zyskała uznanie dzięki innowacyjnym i precyzyjnie wykonanym produktom. Tam powstał i był wytwarzany kultowy szwajcarski scyzoryk. Wenger to jeden z dwóch producentów (obok marki Victorinox), który dostarczał scyzoryki na wyposażenie żołnierzy Szwajcarskiej Armii. Mimo sukcesu na rynku światowym Wenger zawsze...

Wenger to tradycyjna marka szwajcarska. Założona w 1893 r. w szwajcarskiej Jurze fabryka noży szybko zyskała uznanie dzięki innowacyjnym i precyzyjnie wykonanym produktom. Tam powstał i był wytwarzany kultowy szwajcarski scyzoryk. Wenger to jeden z dwóch producentów (obok marki Victorinox), który dostarczał scyzoryki na wyposażenie żołnierzy Szwajcarskiej Armii. Mimo sukcesu na rynku światowym Wenger zawsze pozostawał wierny swoim szwajcarskim korzeniom i tradycjom.

Od 2005 r. firma należy do grupy Victorinox. Obie marki hołdują tym samym tradycyjnym wartościom i dlatego też idealnie się uzupełniają. Dziś Wenger koncentruje się na produkcji zegarków, bagażach podróżnych oraz torbach biznesowych. W obu segmentach oferuje najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

Daj się zainspirować i przekonać do produktów marki Wenger – każdy zegarek i każda walizka lub torba biznesowa łączą styl z niezawodnością, modny fason z wysoką funkcjonalnością, wyselekcjonowane surowce ze starannym wykonaniem.

Więcej
Salon Audio-Video

Sala odsłuchowa

Zapraszamy do naszego Showroomu w którym przetestują Państwo dowolny projektor, amplituner lub ekran projekcyjny z naszej ofery. Wszystko pod opieką naszych specjalistów, którzy służą pomocą w wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ
Szczegóły zamówień Tax Free

Who can claim VAT Refund?

TAX FREE SHOPPING

read more